PROČ KUPOVAT VÝROBKY BARKING HEADS

pátek, 01 březen 2019 09:00

10 DŮVODŮ, PROČ VYZKOUŠET NAŠE SUPERPRÉMIOVÉ KRMIVO PRO PSY

Stejně jako všichni ostatní, také my jsme si vědomi široké nabídky prémiových krmiv pro psy, která jsou dnes v obchodech dostupná.

Do supermarketu nebo do prodejny s potřebami pro zvířata jdete s úmyslem koupit něco chutného, co váš pes zhltne během okamžiku a - což je nejdůležitější - co je pro něj dobré. Projíždíte uličkami a ze všech stran se na vás valí jedno psí krmivo za druhým; konzervy, granulky a pamlsky, které všechny slibují totéž…

Z obchodu odcházíte s bolestí hlavy ve tvaru psa a v tašce si nesete „jistou volbu“, o které se před dvěma měsíci zmínil váš soused. Nemusí to ale vždy být tak těžké. Vysvětlíme vám proč.

V Barking a Meowing Heads jsme hrdí na to, že naše krmiva jsou inovativní a zábavná, ale i přesto se s nimi snažíme předat důležité informace a klademe důraz na to, aby byla vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších surovin.

 

Seznam důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro výrobky Barking Heads

 

1. JSOU 100% PŘÍRODNÍ

Výrobky neobsahují ŽÁDNÁ umělá barviva, ŽÁDNÁ umělá ochucovadla, ŽÁDNÉ umělé konzervační látky, ŽÁDNÉ geneticky modifikované suroviny a ŽÁDNÁ nepěkná éčka. Naše superprémiové krmivo pro psy a kočky je zcela přírodní, a také všechny přidávané vitamíny pocházejí z přírodních zdrojů.

 

2. KAŽDÝ SI NAJDE TO SVÉ

Od nejmenší čivavy pochutnávající si na svých Small Breed, přes starého moudrého labradora a jeho oblíbené Golden Years, až po kolosálního bernardýna, který si za odměnu užívá své Large Breed Bowl Lickin’ Chicken, ale i pro všechny ostatní - naše řada krmiv je opravdu pro každého.

 

3. PSŮM I KOČKÁM MIMOŘÁDNĚ CHUTNÁ

Obsahují spoustu živin, jsou plná vitamínů, minerálů a látek, díky kterým se vaše zvíře bude cítit i vypadat zdravě. Máme v nabídce dokonce i verzi bez obilovin pro zvířata, která na ně mají alergii!

cat and dog large

4. STARÁME SE O ZVÍŘATA

Zastavení týrání zvířat je věc, která je pro nás mimořádně důležitá. Proto nikdy neprovádíme zkoušky na zvířatech, ani nenecháváme nikoho jiného, aby podobné zkoušky prováděl naším jménem.

V našich krmivech nebudeme nikdy používat maso z klecových chovů. Všechny farmy i jatka, se kterými spolupracujeme, musí splňovat nejvyšší standardy zaměřené na blaho zvířat. Drůbež, kterou pro výrobu našich krmiv používáme, pochází z volných výběhů zde ve Velké Británii, stejně tak jako čerstvé jehněčí maso z volně chovaných zvířat, které nám dodávají místní britské farmy. Pokud vás zajímají podrobnosti, na našich stránkách naleznete informace o složení našich krmiv.

 

5. VŠECHNA NAŠE KRMIVA JSOU HYPOALERGENNÍ

Výraz „hypoalergenní“ označuje krmivo, u kterého je nižší pravděpodobnost, že povede ke vzniku alergické reakce. Byli bychom velmi neradi, pokud by naše krmiva byla příčinou alergické reakce vašeho miláčka, proto naše suroviny neobsahují běžné alergeny. Vaše štěně nebo kotě si tak může potravu bez obav vychutnat!

 jackson mini dachshund

@jackson_mini_dachshund

 

6. VYPADÁ ÚHAFNĚ

Ano, to sice nemá na vaše zvíře žádný vliv, nemůžete ale popřít, že naše konzervy a kapsičky vypadají SUPER COOL! Omlouváme se za trochu sebestřednosti, ale mnohem raději máme ve spíži něco dobře vypadajícího, než starý zahnědlý sáček - vy ne?

 

7. MÁME V NAŠÍ KANCELÁŘI PSA, KTERÝ VŠECHNY VÝŠE UVEDENÉ INFORMACE POTVRDÍ!

Ano, Macey, kříženec Chesapeake Bay retrívra a Labradora, si nic neužívá více, než skutečnost, že je tělem a duší naší kanceláře. A s chutí si každý den dopřává Barking Heads.

Lepší referenci prostě nenajdete!

MaceyB 

8. NAŠE ZBOŽÍ DODÁVÁME DO CELÉHO SVĚTA

Od St Austell po Kent, přes Belfast a Glasgow - naše výrobky dodáváme do celého Spojeného království i Irska, takže byste měli mít možnost je zakoupit v prodejně blízko vás. Máme také řadu zahraničních odběratelů od Číny či Singapuru až po Island či Rusko.

 

9. TESTOVÁNO VETERINÁŘI

Veterinární lékaři z Velké Británie naše výrobky schvalují, i proto jsme si natolik jisti tím, že si váš mazlíček své granulky a kapsičky Barking nebo Meowing Heads oblíbí. 

 

10. VŽDY JSME PŘIPRAVENI POMOCI

Prostřednictvím našich sociálních médií komunikujeme 365 dnů v roce a naše týmy na Instagramu a Facebooku jsou vždy připraveny odpovědět vám na vaše otázky.


Přesvědčili jsme vás, abyste dali našim výrobkům zelenou? Dejte nám vědět, zda jsou i pro vašeho psa trefou do černého!