Poznejte naši rodinu

Přibližení tváří Barking i Meowing Heads

Bailey

Původní Barking Head! Je to správný drzý chlapík, ale každý ho miluje!

Bailey

 

Moje oblíbené jídlo je…

Chop Lickin 'Lamb - miluji jehněčí, a díky němu mám krásný lesklý kožíšek, zdravé oči a vrtím ocáskem! Nemyslím si, že bych díky tomu byl hodnější, ale rozhodně jsem krásnější!

 

Jakou jednu věc byste vylepšil ve světě, ve kterém žijeme?

Chtěl bych okamžitě zastavit všechny množírny (tj. chovná zařízení, ve kterých jsou rozmnožována různá plemena psů a koček v nevyhovujících podmínkách, za účelem zisku).

 

 

 

Bramble

Super-roztomilé, hravé štěně, které je zvědavé, přátelské a s obrovským množstvím energie!

Bramble

 

Moje oblíbené jídlo je…

Puppy Days - dává mi vše, co jako rostoucí štěně potřebuji. Věděli jste, že dokud jsme ještě štěně, potřebuji více bílkovin a tuků než dospěláci? A také spoustu další specialitek pro štěňátka jako je Calcium a DHA - idální pro silné zuby, kosti a mozky!

 

Jakou jednu věc bys vylepšil ve světě, ve kterém žijeme?

Mohu mít dva?! Nejprve bych chtěl, aby bylo povinné pro všechny majitele kupovat odděleně narozeninové a vánoční dárky pro pejsky, kteří mají narozeniny na Vánoce, stejně jako já. Druhá věc by byla, aby byli pokutování ohromnou částkou všichni ti, kteří neuklízí po svém pejskovi, a to dokonce i já vím, že je to nechutné!

 

 

Gramps

Starší člen naší rodiny. Je spolehlivý, moudrý, dobromyslný a tolerantní. Zejména k mladším členům rodiny!

Gramps

 

Moje oblíbené jídlo je…

Golden Years - moje klouby se cítí skvěle. Kuřecí maso a pstruh je lahodné a šetrné k mému zažívání.

 

Jakou jednu věc bys vylepšil ve světě, ve kterém žijeme?

Oh, nezahrávejte si se mnou! Existuje spousta věcí, které bych vylepšil, ale hlavní by bylo pokusit se dostat více pejsků ke starším lidem. My jsme totiž přátelští parťáci a společníci našich lidských sousedů.

 

 

 

Phoebe

Poněkud lepší kočička, která laskavě přijímá existenci poněkud podřadných psů.

Phoebe

 

Moje oblíbené jídlo je…

So-fish-ticated Salmon – v první řadě proto, že jsem vybíravá a za druhé, protože obsahuje 77 % lososa, ryb, kuřete a vejce, které rozzáří moji srst jako největší světový diamant.

 

Jakou jednu věc bys vylepšila ve světě, ve kterém žijeme?

Zakázala bych používání výrazu "majitel kočky". Určitě nefungujeme jako služebník lidstva. Máme svůj vlastní program (vše odhalíme včas). A také, aby lidé, kteří mají kočky, o které se řádně nestarají, měli zakázáno, aby jim kočky znovu svěřili do péče.

 

 

Gran

Láskyplná členka naší rodiny. Je to znalá a moudrá duše s vášní pro chutné a zdravé krmivo - stejně jako její babička!

Gran

 

Moje oblíbené jídlo je…

Senior Moments - protože byl speciálně vytvořen pro kočky již od 7 let. S množstvím lahodného lososa, ryb a vajec mi dává přesně to správné množství bílkovin a tuků, které potřebuji!

 

Jakou jednu věc bys vylepšila ve světě, ve kterém žijeme?

V dokonalém světě bych se přesvědčila, že každá kočka má přístup ke zdravé a vyvážené stravě, aby žila dlouhý a zdravý život - stejně jako já!

 

 

Fleur

Fleur

Nejmladší člen naší rodiny. Je to hravá uličnice, takže pozor na ni!

 

Moje oblíbené jídlo je…

Smitten Kitten - má všechno, co potřebuji, aby ze mě vyrostla silná a chytrá kočka - stejně jako moje máma. A komu by se nelíbila večeře, která má více než 70 % kuřete, ryb a vajec (to je můj bezkonkurenční favorit!)

 

Jakou jednu věc bys vylepšila ve světě, ve kterém žijeme?

Chtěla bych, aby páníčci, kteří si nás pořizují, nám dávali krásná jména, jako je to moje, které ve francouzštině znamená „květina“. A chtěla bych povzbudit všechna koťata na světě, aby trvala na teplém mléce před spaním, protože potom máte v bříšku jako v pokojíčku. Oh, a ujistěte se, že všichni dávají pozor, když děláme všechny zábavné věci.

 

 

 

Přidejte se do naší rodiny na FACEBOOK nebo INSTAGRAM.